Hurt z niemiec

Aukcje magazynowe

Pełna baza

Razem z nami szukaj hurtowni i najlepszych serwisów aukcyjnych, a także konkretnych aukcji magazynowych.

a3W ostatnich sezonach w prasie, radiu, telewizji – podczas realizacji programów o najnowszych trendach mody – wielokrotnie wspominano markę Suit Supply. Jest to stosunkowo młody podmiot na odzieżowym rynku, wytwarzający produkty o zasięgu regionalnym, ponieważ poza jego ojczyzną – Holandią, na świecie funkcjonuje zaledwie kilkanaście butików firmy – naturalnie w Polsce o takim punkcie sprzedaży można tylko pomarzyć.
Co ciekawe, mimo tych – narzuconych sobie – ograniczeń – linie ubrań Suit Supply już zyskały olbrzymią rozpoznawalność na całym globie, szczególnie docenione przez przedsiębiorców, których przedmiot działalności stanowi odzież importowana hurt jej staje się z roku na rok coraz bardziej intratnym rodzajem biznesu. Jego sława ma swe źródła w osobliwym, indywidualnym stylu opartym jednak o klasykę, tradycyjną elegancję oraz wzorcowe fasony. Mimo nutki elitaryzmu, którą dostrzec można w większości holenderskich artykułów, celują one w gust wielu świadomych użytkowników mody, którzy cenią sobie nowoczesność w wykwintnej estetyce.

a4Sukces marki leży niewątpliwie także w materiałach wysokiego gatunku oraz pieczołowitości i dokładności w realizacji każdego, najmniejszego detalu ubrań. Widać również, że firma zatrudnia projektantów z prawdziwego zdarzenia, którzy znają się na swym rzemiośle. Dlatego tak wielką estymą cieszy się i w naszym kraju holenderska odzież importowana hurt jej zaś obejmuje coraz większe partie towaru. Co prawda, warto zauważyć, że kolekcje Suit Supply wytwarzane są w większości w chińskich fabrykach (choć biorąc pod uwagę jakość wykonania – trudno w to uwierzyć). Jednak materiały, tworzywa i wszelkie surowce, wykorzystywane do ich wyrobu, pochodzą od najlepszych producentów branżowych z Europy, a tkaniny są właściwie w całości włoskiej proweniencji. Wśród wielu  ubrań marki, które już zaczynają być kultowe, wyróżnia się marynarka Suit Supply, szczególnie upodobana przez biznesmenów, których interesuje odzież importowana hurt ich bywa nadzwyczaj popłatny. Współczesny surdut produkcji holenderskiej szczyci się odwołaniem do najlepszych metod rzemiosła krawieckiego w starym, dobrym i ponadczasowym stylu. Strukturę tego szczególnego elementu garderoby wykonuje się bowiem techniką  „half canvas”, zatem jego budowa po trosze bazuje na tradycyjnym płótnie.

Czytaj bloga!

Czytaj naszego bloga, aby być obeznanym w handlu hurtowym i wiedzieć wszystko o aukcjach magazynowych.